Rekor Gelişim ürünleri  2 Yılda bir  kullanılıp tek seferlik kullanımda  sınıfının en az kullanım oranına sahip granül Toprak Düzenleyicisidir. 

 PEŞİN SATIŞ FİYATLARIMIZ ( % 18 KDV Dahil )

Rekor Gelişim 18 KG‘lık Çuval fiyatı 215 TL  ( Bütün Bitkilere Uygulanır )

Rekor Gelişim 16 KG‘lık kova fiyatı 195 TL  ( Bütün Bitkilere Uygulanır )

Rekor Gelişim  5 KG‘lık kova Fiyatı  65 TL’dir. ( Bütün Bitkilere Uygulanır )

REKOR GELİŞİM TARLA 18 KG  Çuval Fiyatı  135 TL’dir. ( Ağaçlar Dışında bütün Bitkilere uygulanır. )

 

KREDİ KARTLI SATIŞ FİYATLARIMIZ

Bütün kredi kartları ile  Tek Çekim    3 –  6  –  9 – 12  Taksitli alışveriş yapabilirsiniz. E ticaret sitemiz :  rekorgelisim.com.tr  

Taksitli

HESABA  EFT – HAVALE  YAPARAK SİPARİŞ VERMEYİ DÜŞÜNORSANIZ EĞER

BANKA  HESAP BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz tarafınıza teslim edilir.  Sipariş hattımızı aramanız yeterlidir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurt İçi Kargonun LogosuYurtiçi kargonun gittiği her  yere  sipariş alıyoruz.  Kargo Ücretsizdir. Ücret Ödeme şekli ise, bizleri arayarak  müşteri temsilcilerimizden alacağınız hesap numaralarına ücretini yatırabilir yada  E- Ticaret Sitemiz olan rekorgelisim.com.tr adresinden  ile ödeme yapabileceğiniz sitemize geçebilirsiniz.

3D   .

REKOR GÜBRE  TARIM GIDA  SAN. VE TİC. AŞ.  : +90 232 364 22 22 (Pbx)   +90 555 978 42 07      Fax +90 232 335 50 35   Adres : 29 Ekim Mah. 10001 Sok. No:50/1  Menemen- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  E-TİCARET www.rekorgelisim.com.tr

 

Organik Gübre çeşitleri fazla  olunca  organik Gübre fiyatları da farklılık göstermektedir.Bundan dolayı çiftçilerimizi dikkatli olmaya,öncelikle kalitesinden emin oldukları,faydasını gözüyle gördükleri ürünlere para yatırması gerektiğini tavsiye ediyoruz.  Ana sayfa da belirttiğimiz gibi, iyi  bir organik gübre, toprağın    organik madde oranını % kaç artırabildiği  ile   ölçülür. Fiyatlarını değerlendirirken de bu  konuyu  iyi  değerlendirmek gerekmektedir.  

       Burada öncelikle ‘ucuz gübre nedir’  bunuda iyi bilmek gerekir.Ucuz gübre demek; bir tarlayı bir kaç eşit parçaya bölelim ve bu eşit parçalara aynı parasal değer tutarında farklı markalarda gübreler atalım. Hasat sonunda hangi tarladan en yüksek rekoltede  ve en kaliteli ürün kaldırdıysak, yani daha çok para kazandıysak  o tarlaya atılan gübre ve  yapılan gübreleme  faaliyetleri  ucuzdur deriz. İşte bu anlamda Rekor Gelişimin sizlere sağladığı  fayda   karşısında çok  çok  ucuz  olduğunu  görebilirsiniz.

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.